Таровеҳ намозлари онлайн трансляция қилинади
26.05.2017   11056   1 min.
Рамазон ойи давомида порталимизнинг Facebook ижтимоий тармоғидаги muslim.uz (https://www.facebook.com/muslimuzportal/) саҳифаси орқали пойтахтимизнинг бир қатор масжидларидаги таровеҳ намозлари таровати ва қориларимизнинг Қуръон тиловатларини онлайн ёритиб бориш амалга оширилади.
Энди Сиз Рамазон ойи давомида, ҳар кеча, юртимизнинг кўзга кўринган, хушнафас қорилари тиловатидан, бизнинг Facebook ижтимоий тармоғидаги саҳифамиз ва телеграм мессенжеридаги @muslimuzportal канали орқали баҳраманд бўлиб боришингиз мумкин.
Бугун Таровеҳ намозини Тошкент шаҳрининг марказий масжиди бўлган “Ҳазрати Имом” жоме масжидидан,  Facebook ижтимоий тармоғимиздаги https://www.facebook.com/muslimuzportal/ саҳифаси орқали онлайн трансляция қиламиз.
Шунинг билан биргаликда, дастлабки босқичда бугун Тошкент шаҳридаги “Мирза Юсуф”, “Минор”, “Шайх Зайниддин”, “Хўжа Аламбардор”, “Тўхтабой”, “Мўйи муборак” ҳамда Тошкент вилояти Зангиота туманидаги “Занги ота”, Самарқанд вилоятидаги “Имом Бухорий”, Фарғона вилоятидаги “Мадрасаи Мир”, Бухоро вилоятидаги “Баҳовуддин Нақшбанд” жоме масжидларидан Таровеҳ намозлари ва хатми Қуръон онлайн трансляция қилинади. Ушбу жоме масжидларнинг ижтимоий тармоқлардаги саҳифалари манзили ва бошланиш вақти ҳақида кейинроқ маълумот берамиз.
Демак, бизни кузатишда давом этинг. Ҳали олдинда, Сиз учун бир-биридан ажойиб мега лойиҳалар тайёрлаб қўйганмиз.
ахборот хизмати
22.02.2026   1478   1 min.