03 Aprel, 2025, 5 Shavvol, 1446
Online: Qur’on musobaqasi (Facebook)
28.01.2018   196   1 min.
ONLINE.
ARXIV.
Termiz shahridagi “Murch bobo” jome masjidi.
Andijonda tuman-shahar bosh imom-xatiblarining navbatdan tashqari tezkor yig‘ilishi o‘tkazildi
02.04.2025   2648   1 min.
Muftiy hazratlari hududlardagi barcha masjidlarning texnik va yong‘in xavfsizligi talablariga muvofiqligi, jumladan, issiq suv hamda issiqlik energiyasi bilan ta’minlash tizimlari va qozonxonalarni to‘liq  nazoratdan o‘tkazishni tegishli mas’ullarga topshirdilar. Shuningdek, yangidan bunyod etilayotgan va joriy ta’mirlanayotgan jomelarda qurilish-arxitektura me’yorlariga e’tibor qaratish zarurligi alohida qayd etildi.
Bayon etilgan topshiriq va ko‘rsatmalar respublikaning barcha xududlaridagi imom-xatiblarga ham yetkazilib, ijrosi nazoratga olingani  ma’lum qilindi.
Andijonda tuman-shahar bosh imom-xatiblarining navbatdan tashqari tezkor yig‘ilishi o‘tkazildi Andijonda tuman-shahar bosh imom-xatiblarining navbatdan tashqari tezkor yig‘ilishi o‘tkazildi Andijonda tuman-shahar bosh imom-xatiblarining navbatdan tashqari tezkor yig‘ilishi o‘tkazildi Andijonda tuman-shahar bosh imom-xatiblarining navbatdan tashqari tezkor yig‘ilishi o‘tkazildi Andijonda tuman-shahar bosh imom-xatiblarining navbatdan tashqari tezkor yig‘ilishi o‘tkazildi Andijonda tuman-shahar bosh imom-xatiblarining navbatdan tashqari tezkor yig‘ilishi o‘tkazildi Andijonda tuman-shahar bosh imom-xatiblarining navbatdan tashqari tezkor yig‘ilishi o‘tkazildi Andijonda tuman-shahar bosh imom-xatiblarining navbatdan tashqari tezkor yig‘ilishi o‘tkazildi