03 Апрел, 2025, 5 Шаввол, 1446
Ҳожилар аҳоли орасида 72 мингдан ортиқ тадбир ўтказди
06.03.2025   8632   1 min.
“Янги Ўзбекистоннинг фидойиси бўлиб, маънавият тарғиботчисига айланамиз” ташаббуси доирасида Республикамиз ҳожилари иштирокида ўтказилаётган маънавий-маърифий тарғибот тадбирлари қизғин давом этмоқда.
Айтиб ўтиш жоизки, ўтган тўққиз ой давомида ўтказилган 72 минг 688 та тадбир доирасида 445 437 нафар юртдошимиз қамраб олинди. Улар билан тинчлик қадри, шукроналик, ёшлар тарбияси, иллатларга барҳам бериш, илм-маърифатга тарғиб, ёт ғояларга қарши курашиш мавзуларида суҳбатлар ўтказилди.
Ушбу хайрли ишларга жалб қилинган 11 мингдан зиёд ҳожиларнинг ҳиссалари алоҳида бўлмоқда.
Ҳожилар аҳоли орасида 72 мингдан ортиқ тадбир ўтказди Ҳожилар аҳоли орасида 72 мингдан ортиқ тадбир ўтказди Ҳожилар аҳоли орасида 72 мингдан ортиқ тадбир ўтказди Ҳожилар аҳоли орасида 72 мингдан ортиқ тадбир ўтказди Ҳожилар аҳоли орасида 72 мингдан ортиқ тадбир ўтказди Ҳожилар аҳоли орасида 72 мингдан ортиқ тадбир ўтказди Ҳожилар аҳоли орасида 72 мингдан ортиқ тадбир ўтказди Ҳожилар аҳоли орасида 72 мингдан ортиқ тадбир ўтказди Ҳожилар аҳоли орасида 72 мингдан ортиқ тадбир ўтказди Ҳожилар аҳоли орасида 72 мингдан ортиқ тадбир ўтказди Ҳожилар аҳоли орасида 72 мингдан ортиқ тадбир ўтказди Ҳожилар аҳоли орасида 72 мингдан ортиқ тадбир ўтказди Ҳожилар аҳоли орасида 72 мингдан ортиқ тадбир ўтказди Ҳожилар аҳоли орасида 72 мингдан ортиқ тадбир ўтказди Ҳожилар аҳоли орасида 72 мингдан ортиқ тадбир ўтказди Ҳожилар аҳоли орасида 72 мингдан ортиқ тадбир ўтказди Ҳожилар аҳоли орасида 72 мингдан ортиқ тадбир ўтказди Ҳожилар аҳоли орасида 72 мингдан ортиқ тадбир ўтказди
Барчани хурсанд қилган қарор
30.03.2025   5517   1 min.