31 Март, 2025, 2 Шаввол, 1446
Ҳожилар аҳоли орасида 72 мингдан ортиқ тадбир ўтказди
06.03.2025   8614   1 min.
“Янги Ўзбекистоннинг фидойиси бўлиб, маънавият тарғиботчисига айланамиз” ташаббуси доирасида Республикамиз ҳожилари иштирокида ўтказилаётган маънавий-маърифий тарғибот тадбирлари қизғин давом этмоқда.
Айтиб ўтиш жоизки, ўтган тўққиз ой давомида ўтказилган 72 минг 688 та тадбир доирасида 445 437 нафар юртдошимиз қамраб олинди. Улар билан тинчлик қадри, шукроналик, ёшлар тарбияси, иллатларга барҳам бериш, илм-маърифатга тарғиб, ёт ғояларга қарши курашиш мавзуларида суҳбатлар ўтказилди.
Ушбу хайрли ишларга жалб қилинган 11 мингдан зиёд ҳожиларнинг ҳиссалари алоҳида бўлмоқда.
Ҳожилар аҳоли орасида 72 мингдан ортиқ тадбир ўтказди Ҳожилар аҳоли орасида 72 мингдан ортиқ тадбир ўтказди Ҳожилар аҳоли орасида 72 мингдан ортиқ тадбир ўтказди Ҳожилар аҳоли орасида 72 мингдан ортиқ тадбир ўтказди Ҳожилар аҳоли орасида 72 мингдан ортиқ тадбир ўтказди Ҳожилар аҳоли орасида 72 мингдан ортиқ тадбир ўтказди Ҳожилар аҳоли орасида 72 мингдан ортиқ тадбир ўтказди Ҳожилар аҳоли орасида 72 мингдан ортиқ тадбир ўтказди Ҳожилар аҳоли орасида 72 мингдан ортиқ тадбир ўтказди Ҳожилар аҳоли орасида 72 мингдан ортиқ тадбир ўтказди Ҳожилар аҳоли орасида 72 мингдан ортиқ тадбир ўтказди Ҳожилар аҳоли орасида 72 мингдан ортиқ тадбир ўтказди Ҳожилар аҳоли орасида 72 мингдан ортиқ тадбир ўтказди Ҳожилар аҳоли орасида 72 мингдан ортиқ тадбир ўтказди Ҳожилар аҳоли орасида 72 мингдан ортиқ тадбир ўтказди Ҳожилар аҳоли орасида 72 мингдан ортиқ тадбир ўтказди Ҳожилар аҳоли орасида 72 мингдан ортиқ тадбир ўтказди Ҳожилар аҳоли орасида 72 мингдан ортиқ тадбир ўтказди
Ноқонуний, фирибгарлик йўллари билан сифатсиз умра хизматлари кўрсатилишидан огоҳликка чақирамиз!
27.03.2025   3375   1 min.
Со‘нгги уч ойда “Лицензиялаш, рухсат бериш ва хабардор қилиш тартиб-таомиллари то‘г‘рисида”ги қонун талаблари асосида:
“Умра” фаолиятини лицензиясиз амалга оширган 31 та турфирмада текширув о‘тказилди ва уларнинг 26 тасига 75 млн со‘м миқдорида жарималар қо‘лланилди.