Qo‘ng‘irot tumani imom-xatiblari bilan tadbir tashkil etildi
19.12.2024   98642   1 min.
Tadbirdan so‘ng "Hokim Sulaymon" masjidining yangi qurib bitkazilgan tahoratxonasidagi sharoitlar bilan tanishdi va qurilish ishlarida yaqindan yordam bergan quruvchilarga qozi domla Bahramatdin domla qozilik nomidan tashakkur bildirdi.
Bahramatdin domla Razov markaziy "Hakim Sulaymon" masjidida, Nukus shahri bosh imomi Nabatov "Mulla Is'hoq" masjidida peshin namozida "Masjid odobi", "Tinchlik va xotirjamlik", "Millatlararo totuvlik" mavzularida ma’ruza qildi.
Qo‘ng‘irot tumani imom-xatiblari bilan tadbir tashkil etildi Qo‘ng‘irot tumani imom-xatiblari bilan tadbir tashkil etildi Qo‘ng‘irot tumani imom-xatiblari bilan tadbir tashkil etildi Qo‘ng‘irot tumani imom-xatiblari bilan tadbir tashkil etildi Qo‘ng‘irot tumani imom-xatiblari bilan tadbir tashkil etildi Qo‘ng‘irot tumani imom-xatiblari bilan tadbir tashkil etildi Qo‘ng‘irot tumani imom-xatiblari bilan tadbir tashkil etildi Qo‘ng‘irot tumani imom-xatiblari bilan tadbir tashkil etildi
21.02.2026   1801   3 min.