01 Апрел, 2025, 3 Шаввол, 1446
Ҳожилар катта кўмакчи бўлаётир
27.03.2025   6874   1 min.
Республикамиз ҳожилари иштирокида ўтказилаётган маънавий-маърифий тарғибот тадбирлари қизғин давом этмоқда. “Янги Ўзбекистоннинг фидойиси бўлиб, маънавият тарғиботчисига айланамиз” ташаббуси доирасида бўлиб ўтаётган хайрли ишларда ўтган йилнинг июл ойидан жорий йилнинг 24 мартига қадар 473 972 нафар юртдошимиз қамраб олинди. Уларнинг оилавий шароитларидан келиб чиқиб, тинчлик қадри ва шукроналик, ёшлар тарбияси, иллатларга барҳам бериш, илм-маърифатга тарғиб, ёт ғояларга қарши курашиш мавзуларида суҳбатлар ўтказилди.
Эҳтиёжмандлар ҳолидан хабар олиниб, озиқ-овқат маҳсулотлари, моддий ёрдамлар берилди.
Диний соҳа вакиллари билан бир қаторда 11 мингдан зиёд ҳожилар иштирок этаётган тадбирлар натижасида низоли оилалар яраштирилмоқда, ёт унсурлар таъсирига тушиб қолганлар тўғри йўлга қайтмоқда.
Ҳожилар катта кўмакчи бўлаётир Ҳожилар катта кўмакчи бўлаётир Ҳожилар катта кўмакчи бўлаётир Ҳожилар катта кўмакчи бўлаётир Ҳожилар катта кўмакчи бўлаётир Ҳожилар катта кўмакчи бўлаётир Ҳожилар катта кўмакчи бўлаётир Ҳожилар катта кўмакчи бўлаётир Ҳожилар катта кўмакчи бўлаётир Ҳожилар катта кўмакчи бўлаётир Ҳожилар катта кўмакчи бўлаётир Ҳожилар катта кўмакчи бўлаётир Ҳожилар катта кўмакчи бўлаётир Ҳожилар катта кўмакчи бўлаётир
Мусибатларни табассум билан енгиб ўтинг!
01.04.2025   3313   1 min.