28 oktyabrdan dastlabki Umra reysi amalga oshiriladi
25.10.2018   7281   1 min.
Bugun, 25 oktyabr kuni soat 15:00da O‘zbekiston Milliy matbuot markazida O‘zbekiston Respublikasi Vazirlar Mahkamasi huzuridagi Din ishlari bo‘yicha qo‘mita tomonidan “Haj va Umra safari to‘g‘risida” ommaviy-axborot vositalari uchun brifing o‘tkazilayotgani haqida ma’lumot bergan edik.
Brifingda aytilganidek kuz mavsumidagi Umra ziyoratining dastlabki reysi joriy yilning 28 oktyabr kuni amalga oshiriladi.
Ma’lumot uchun, Jamoatchilik kengashi tomonidan Umra safariga bormoqchi bo‘lgan har-bir fuqaro uchun to‘lanadigan mablag‘ qiymati 5 804 000 so‘m (borish-kelish aviachiptasidan tashqari) miqdorda arzon bo‘lishiga erishildi. (Toshkent – Jidda – Toshkent aviachiptasi narxi 5 096 000 so‘m).
Xayriya va iftorlik tadbirlari Surxon vohasida ham davom etmoqda
20.02.2026   1113   1 min.
Xayriya va iftorlik tadbirlari Surxon vohasida ham davom etmoqda Xayriya va iftorlik tadbirlari Surxon vohasida ham davom etmoqda Xayriya va iftorlik tadbirlari Surxon vohasida ham davom etmoqda Xayriya va iftorlik tadbirlari Surxon vohasida ham davom etmoqda Xayriya va iftorlik tadbirlari Surxon vohasida ham davom etmoqda Xayriya va iftorlik tadbirlari Surxon vohasida ham davom etmoqda