Uyli bo‘lish saodati va bolajonlar quvonchi
29.03.2025   5392   1 min.
Mamlakatimizda kam ta’minlangan oilalarni har tomonlama qo‘llab-quvvatlash, ularning yashash sharoitlarini yaxshilash borasida ibratli ishlar amalga oshirilmoqda. O‘MI Xorazm viloyati vakili Xayrulla domla Abdullayev, Urganch shahar bosh imom-xatibi Hasanboy domla Kenjayev va Urganch shahar “Ko‘zli ota” masjidi imom-xatibi Xoshimjon domla Otajonovlar homiylarni jalb qilgan holda Urganch shahrida boquvchisini yo‘qotgan, ijtimoiy himoyaga muhtoj uchta oilaga Urganch shahrida qurib bitkazilgan barcha qulayliklarga ega ko‘p qavatli uylardan, 3 ta yangi xonadon hadya qilindi. Yangi uylarni topshirish marosimida Urganch shahar hokimi Bunyod Rajabov, mahalla ahli va mutasaddilar ishtirok etdi. Xayrulla domla Abdullayev uy-joyli bo‘lganlarni muborakbod etib, yangi uylarda yaxshi kunlar, to‘ylar bo‘lishini tiladilar. O‘z o‘rnida uy sohiblari ham bunday e’tibor va g‘amxo‘rlikdan ko‘ngli tog‘dek ko‘tarilib, bu ishning boshida turganlarni, insonparvarlik yordami ko‘rsatganlarni duo qildilar.
Uyli bo‘lish saodati va bolajonlar quvonchi Uyli bo‘lish saodati va bolajonlar quvonchi Uyli bo‘lish saodati va bolajonlar quvonchi Uyli bo‘lish saodati va bolajonlar quvonchi Uyli bo‘lish saodati va bolajonlar quvonchi Uyli bo‘lish saodati va bolajonlar quvonchi Uyli bo‘lish saodati va bolajonlar quvonchi Uyli bo‘lish saodati va bolajonlar quvonchi Uyli bo‘lish saodati va bolajonlar quvonchi
02.04.2025   697   1 min.