Surxondaryo‌ viloyati otinoyilari uchun seminar o‘tkazildi
Joriy yilning 16 fevral kuni Surxondaryo viloyati otinoyilari uchun "Yurtimizda ijtimoiy-ma’naviy muhitni sog‘lomlashtirishda otinoyilarning o‘rni" mavzusida seminar o‘tkazildi. Uni Surxondaryo‌ viloyati bosh otinoyiisi X. Kosimova  ochib berdi. Unda O‘zbekiston musulmonlari idorasining xotin-qizlar masalalari bo‘yicha bo‘limi boshlig‘i D.Egamova va mazkur bo‘lim yetakchi mutaxassisi M.Abubakirovalar ma’ruza qildilar.
O‘zbekiston musulmonlari idorasi Surxondaryo viloyati vakilining Xotin kizlar masalalari bo‘yicha o‘rinbosarning yo‌rdamchisi Hasanova Maftuna Xolmatjonovna 2025 yildagi fidokorona mehnati va  diniy-ma’rifiy ishlar samaradorligini oshirishda qo‘shgan hissasi uchun "ENG FIDOKOR XODIM" maqtov yorlig‘i bilan taqdirlandi.
Surxondaryo‌ viloyati otinoyilari uchun seminar o‘tkazildi Surxondaryo‌ viloyati otinoyilari uchun seminar o‘tkazildi Surxondaryo‌ viloyati otinoyilari uchun seminar o‘tkazildi Surxondaryo‌ viloyati otinoyilari uchun seminar o‘tkazildi