Taroveh namozlari onlayn translyatsiya qilinadi
26.05.2017   11054   1 min.
Ramazon oyi davomida portalimizning Facebook ijtimoiy tarmog‘idagi muslim.uz (https://www.facebook.com/muslimuzportal/) sahifasi orqali poytaxtimizning bir qator masjidlaridagi taroveh namozlari tarovati va qorilarimizning Qur’on tilovatlarini onlayn yoritib borish amalga oshiriladi.
Endi Siz Ramazon oyi davomida, har kecha, yurtimizning ko‘zga ko‘ringan, xushnafas qorilari tilovatidan, bizning Facebook ijtimoiy tarmog‘idagi sahifamiz va telegram messenjeridagi @muslimuzportal kanali orqali bahramand bo‘lib borishingiz mumkin.
Bugun Taroveh namozini Toshkent shahrining markaziy masjidi bo‘lgan “Hazrati Imom” jome masjididan,  Facebook ijtimoiy tarmog‘imizdagi https://www.facebook.com/muslimuzportal/ sahifasi orqali onlayn translyatsiya qilamiz.
Shuning bilan birgalikda, dastlabki bosqichda bugun Toshkent shahridagi “Mirza Yusuf”, “Minor”, “Shayx Zayniddin”, “Xo‘ja Alambardor”, “To‘xtaboy”, “Mo‘yi muborak” hamda Toshkent viloyati Zangiota tumanidagi “Zangi ota”, Samarqand viloyatidagi “Imom Buxoriy”, Farg‘ona viloyatidagi “Madrasai Mir”, Buxoro viloyatidagi “Bahovuddin Naqshband” jome masjidlaridan Taroveh namozlari va xatmi Qur’on onlayn translyatsiya qilinadi. Ushbu jome masjidlarning ijtimoiy tarmoqlardagi sahifalari manzili va boshlanish vaqti haqida keyinroq ma’lumot beramiz.
Demak, bizni kuzatishda davom eting. Hali oldinda, Siz uchun bir-biridan ajoyib mega loyihalar tayyorlab qo‘yganmiz.
MUSLIM.UZ
22.02.2026   1374   1 min.